PRYWATNOŚĆ

PRYWATNOŚĆ

 

Polityka prywatności

Jest to polityka prywatności witryny i będzie określana jako „My”, „nasza” i „nas” w niniejszej polityce prywatności internetowej. Korzystając z tej strony, zgadzasz się z Polityką prywatności Internetu tej strony, która jest podana na tej stronie internetowej.

Zastrzegamy sobie prawo, według naszego uznania, do modyfikacji lub usunięcia części niniejszej Polityki prywatności w Internecie w dowolnym momencie. Niniejsza Polityka prywatności w Internecie stanowi dodatek do wszelkich innych warunków mających zastosowanie do strony internetowej. Nie składamy żadnych oświadczeń dotyczących stron internetowych osób trzecich, które mogą być powiązane z witryną internetową.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia ochrony prywatności informacji zebranych o odwiedzających naszą stronę internetową, w szczególności informacji, które są w stanie zidentyfikować osobę („dane osobowe”). Niniejsza Internetowa Polityka Prywatności reguluje sposób, w jaki Twoje dane osobowe, uzyskane za pośrednictwem strony internetowej, będą przetwarzane.

Niniejsza Polityka prywatności w Internecie powinna być okresowo sprawdzana, abyś był informowany o wszelkich zmianach. Twoje komentarze oraz opinie są dla nas mile widziane.

 

Twoje prawa do prywatności

Nasza firma szanuje prywatność naszych użytkowników i opracowała niniejszą politykę prywatności, aby zademonstrować swoje zaangażowanie w ochronę prywatności. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu opisanie, jako osoby, która jest użytkownikiem naszej witryny i usług, informacji, które zbieramy, w jaki sposób te informacje mogą być wykorzystywane, z kim mogą być udostępniane, oraz wyborów dotyczących takich zastosowań i ujawnień .

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z niniejszą Polityką prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej lub usług lub zawierania transakcji z nami. Korzystając z naszej strony internetowej, akceptujesz praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk prywatności, skontaktuj się z nami.

 

Informacje, które zbieramy o Tobie

Ogólnie rzecz biorąc, możemy gromadzić dane osobowe, które umożliwiają identyfikację użytkownika, takie jak imię i nazwisko oraz adres e-mail i inne informacje, które nie identyfikują użytkownika. Kiedy podajesz dane osobowe za pośrednictwem naszej strony internetowej, informacje mogą być wysyłane do serwerów znajdujących się w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie.

Możemy zbierać i przechowywać wszelkie dane osobowe, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazywać nam w inny sposób. Obejmuje to informacje identyfikujące, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu i numer faksu, a jeśli przeprowadzasz transakcje z nami, informacje finansowe, takie jak metoda płatności (ważny numer karty kredytowej, typ, data ważności lub inne informacje finansowe). Możemy również zażądać informacji o Twoich zainteresowaniach i działaniach, Twojej płci i wieku, innych danych demograficznych i przeglądach naszej strony internetowej lub produktów, które sprzedajemy.

Dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są gromadzone lub przechowywane tylko wtedy, gdy zostaną świadomie i dobrowolnie przesłane. Na przykład, możemy potrzebować zebrać takie informacje, aby zapewnić Ci dalsze usługi lub odpowiedzieć lub przesłać wszelkie prośby lub zapytania. Naszą intencją jest, aby ta polityka chroniła Twoje dane osobowe przed jakimkolwiek sposobem niezgodnym z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prywatności.

 

Jak korzystamy z gromadzonych informacji

Zasadniczo możemy wykorzystywać informacje, które zbieramy na Twój temat:

· dostarczać żądane produkty i usługi;

· zarządzaj swoim kontem i zapewnij obsługę klienta;

· przeprowadzać badania i analizy dotyczące wykorzystania lub zainteresowania naszymi produktami, usługami lub treściami, produktami, usługami lub treściami oferowanymi przez innych;